XXVIII VOLTA A PEU BENETÚSSER
22/06/2019
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equipos - Mixtos
Clasificación General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Miguel Serrador Garcia | Nousofa | Veterano A - M | 00:33:17 | 00:03:20 |
2 | 2 | Ximo Carratala Benedito | Malalts De Correr | Veterano A - M | 00:34:11 | 00:03:25 |
3 | 1 | Juan Jose Lopez Villanueva | Redolat Team | Senior - M | 00:34:54 | 00:03:29 |
4 | 3 | Javier Puchol Diaz | Independiente | Veterano A - M | 00:34:56 | 00:03:30 |
5 | 4 | David Almenar Catala | Independiente | Veterano A - M | 00:35:09 | 00:03:31 |
6 | 1 | Jose Valverde Gregori | Independiente | Veterano B - M | 00:35:38 | 00:03:34 |
7 | 5 | Juan Carlos Alcaraz Perez | C.a. Vila De Alaquas | Veterano A - M | 00:35:57 | 00:03:36 |
8 | 2 | Raul Gracia Rodriguez | Malalts De Correr | Senior - M | 00:36:37 | 00:03:40 |
9 | 3 | Antoni Espinoza Galarreta | C.a. Marjana Chiva | Senior - M | 00:36:39 | 00:03:40 |
10 | 6 | Juanjo Gomez Vidal | Malalts De Correr | Veterano A - M | 00:36:46 | 00:03:41 |
11 | 2 | Joan Antoni Pastor Torrijos | Independiente | Veterano B - M | 00:36:50 | 00:03:41 |
12 | 3 | Miguel Castellano Perez | Benicorrer-benisano | Veterano B - M | 00:37:05 | 00:03:42 |
13 | 4 | Ruben Gonzalez Mira | Green Power Sports Team | Senior - M | 00:37:09 | 00:03:43 |
14 | 4 | Pedro Perez Moreno | Nousofa | Veterano B - M | 00:37:20 | 00:03:44 |
15 | 7 | Abel Hernandez Almaraz | Independiente | Veterano A - M | 00:37:32 | 00:03:45 |
16 | 8 | Ignacio Sanmiguel Codina | Clinic Foot Sport Running | Veterano A - M | 00:37:36 | 00:03:46 |
17 | 9 | Eugenio Toledo Alexandre | Clinic Foot Sport Running | Veterano A - M | 00:37:36 | 00:03:46 |
18 | 10 | Jesus Chisbert Alonso | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:37:41 | 00:03:46 |
19 | 11 | Benigno Bartolome | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 00:37:48 | 00:03:47 |
20 | 5 | Fernando Gregori Huerta | Malalts De Correr | Veterano B - M | 00:37:58 | 00:03:48 |
21 | 5 | Ivan Bayon Prieto | Independiente | Senior - M | 00:37:59 | 00:03:48 |
22 | 6 | Jose Francisco Gabaldon Defez | S.m. C.a. Quart De Poblet | Veterano B - M | 00:38:00 | 00:03:48 |
23 | 12 | Javier Poveda Gomariz | Nousofa | Veterano A - M | 00:38:06 | 00:03:49 |
24 | 13 | Miguel Almudever Arevalo | Clinic Foot Sport Running | Veterano A - M | 00:38:11 | 00:03:49 |
25 | 7 | Roberto Perez Gonzalez | Independiente | Veterano B - M | 00:38:40 | 00:03:52 |
26 | 8 | Vicente Marcos Climent | C.a. Von Hippel Lindau | Veterano B - M | 00:38:40 | 00:03:52 |
27 | 14 | Jose Roman Alonso Ortiz | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 00:38:44 | 00:03:52 |
28 | 15 | Diego Izquierdo Campos | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 00:38:45 | 00:03:52 |
29 | 6 | Alejandro Jose Abad Garcia | C. A. Murcielagos | Senior - M | 00:38:47 | 00:03:53 |
30 | 16 | Javier Lopez Gonzalez | C.a. Orero Paterna Runners | Veterano A - M | 00:38:53 | 00:03:53 |
31 | 1 | Alvaro Paris | Redolat Team | Junior-promesa - M | 00:38:53 | 00:03:53 |
32 | 17 | Jose Joaquin Martin Fernandez | Redolat Team | Veterano A - M | 00:39:05 | 00:03:54 |
33 | 9 | Jorge Carrion Taberner | Independiente | Veterano B - M | 00:39:08 | 00:03:55 |
34 | 18 | Carlos Bovi Gallego | Independiente | Veterano A - M | 00:39:11 | 00:03:55 |
35 | 19 | Fernando Munoz Moreno | Nousofa | Veterano A - M | 00:39:13 | 00:03:55 |
36 | 20 | Andres Fajardo Valenzuela | Torrent Corre | Veterano A - M | 00:39:24 | 00:03:56 |
37 | 10 | Salvador Lopez Borrull | Independiente | Veterano B - M | 00:39:24 | 00:03:56 |
38 | 21 | Enrique Anton Gomez | Independiente | Veterano A - M | 00:39:26 | 00:03:57 |
39 | 11 | Juan Carlos Mayordomo Hernandez | C.a. Peus Lleugers | Veterano B - M | 00:40:03 | 00:04:00 |
40 | 22 | Rogelio Moreno Gamon | Taulains Alfafar | Veterano A - M | 00:40:10 | 00:04:01 |
41 | 23 | Javier Andreu Villar | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:40:23 | 00:04:02 |
42 | 24 | Israel Gonzalo Vicente | Som Passatge | Veterano A - M | 00:40:25 | 00:04:02 |
43 | 12 | Julio Gadea Cervera | Green Power Sports Team | Veterano B - M | 00:40:31 | 00:04:03 |
44 | 25 | Sergio Calderon Sanchis | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:40:44 | 00:04:04 |
45 | 13 | Pedro Manuel Garcia Peraile | C.a. Poblats Maritims | Veterano B - M | 00:40:54 | 00:04:05 |
46 | 14 | Miguel Angel Sabater Tarin | S.d. Correcaminos | Veterano B - M | 00:40:56 | 00:04:06 |
47 | 26 | Miguel Rodriguez Guillen | C.a. Marjana Chiva | Veterano A - M | 00:40:59 | 00:04:06 |
48 | 15 | Juan Contreras Lucas | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:41:16 | 00:04:08 |
49 | 16 | Pablo Javier Garcia Modernell | Redolat Team | Veterano B - M | 00:41:32 | 00:04:09 |
50 | 27 | Mario De La Cruz Gomez | Taulains Alfafar | Veterano A - M | 00:41:46 | 00:04:11 |
51 | 17 | Jose Luis Saiz Castellote | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:41:48 | 00:04:11 |
52 | 2 | Jorge Luna Cervera | Independiente | Junior-promesa - M | 00:41:55 | 00:04:12 |
53 | 7 | Jose Arce Olmos | Crespo Runners | Senior - M | 00:42:16 | 00:04:14 |
54 | 28 | Miguel Angel Valles Perez | 100% Team Benetusser | Veterano A - M | 00:42:19 | 00:04:14 |
55 | 18 | Nicomedes Taberner Taberner | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:42:28 | 00:04:15 |
56 | 29 | Rafa Vilanova Romero | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:42:28 | 00:04:15 |
57 | 8 | Pedro Medina Merchan | Ct Rehab Esport Aldaia | Senior - M | 00:42:50 | 00:04:17 |
58 | 30 | Jose Manuel Culebradas Sotos | Green Power Sports Team | Veterano A - M | 00:43:00 | 00:04:18 |
59 | 19 | Jose Maria Luna Huete | Independiente | Veterano B - M | 00:43:00 | 00:04:18 |
60 | 31 | Ernesto Rodriguez Sanchez | Clinic Foot Sport Running | Veterano A - M | 00:43:14 | 00:04:19 |
61 | 20 | Julian Morales Andujar | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:43:16 | 00:04:20 |
62 | 1 | Jaime Blasco Belda | Independiente | Veterano C - M | 00:43:16 | 00:04:20 |
63 | 32 | Enrique Defez Blanco | Independiente | Veterano A - M | 00:43:16 | 00:04:20 |
64 | 21 | Javier Martinez Perez | Independiente | Veterano B - M | 00:43:24 | 00:04:20 |
65 | 22 | Samuel Santiago Sancho | Independiente | Veterano B - M | 00:43:26 | 00:04:21 |
66 | 2 | Jerson Emilio Medina Cardenas | Torrent Runners | Veterano C - M | 00:43:30 | 00:04:21 |
67 | 33 | Leandro Fajardo Ponce | Taulains Alfafar | Veterano A - M | 00:43:46 | 00:04:23 |
68 | 34 | Tolo Amil Rodriguez | C.a. Orero Paterna Runners | Veterano A - M | 00:43:55 | 00:04:24 |
69 | 35 | Danny Flores Bunay | Taulains Alfafar | Veterano A - M | 00:44:05 | 00:04:24 |
70 | 36 | Jaume Sanchez Juarez | Independiente | Veterano A - M | 00:44:05 | 00:04:24 |
71 | 23 | Carlos Javier Domingo Figueres | C. A. Murcielagos | Veterano B - M | 00:44:09 | 00:04:25 |
72 | 37 | Jaime Giner Perez | Independiente | Veterano A - M | 00:44:14 | 00:04:25 |
73 | 24 | Feliciano Bermudez Munoz | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:44:15 | 00:04:26 |
74 | 25 | Francisco Artero Romero | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - M | 00:44:21 | 00:04:26 |
75 | 26 | Jesus Garcia Betoret | Independiente | Veterano B - M | 00:44:34 | 00:04:27 |
76 | 38 | Victor Porta Teruel | C.a. Von Hippel Lindau | Veterano A - M | 00:44:34 | 00:04:27 |
77 | 39 | David Verdu Fernandez | Independiente | Veterano A - M | 00:44:38 | 00:04:28 |
78 | 3 | Pedro Mora Berdun | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:44:42 | 00:04:28 |
79 | 40 | Raul Alarcon Castaneda | Atletismo Benetusser | Veterano A - M | 00:44:46 | 00:04:29 |
80 | 27 | Jorge Ramos Uceda | Torrent Corre | Veterano B - M | 00:44:52 | 00:04:29 |
81 | 4 | Ramon Martin Ramirez | Www.angelasabater.com | Veterano C - M | 00:44:52 | 00:04:29 |
82 | 5 | Javier Munoz Serrano | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:44:52 | 00:04:29 |
83 | 41 | Angel Ruiz Coll | C.d. Nolimits Tri&trail Team | Veterano A - M | 00:44:57 | 00:04:30 |
84 | 42 | Jose Martin Fajardo Madero-candelas | Clinic Foot Sport Running | Veterano A - M | 00:45:01 | 00:04:30 |
85 | 28 | Manuel Ruiz Pinto | Taulains Alfafar | Veterano B - M | 00:45:09 | 00:04:31 |
86 | 43 | Julian Andujar Navarro | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:45:09 | 00:04:31 |
87 | 44 | Jose Molina Esteban | Green Power Sports Team | Veterano A - M | 00:45:35 | 00:04:34 |
88 | 6 | Antonio Barajas Costa | Independiente | Veterano C - M | 00:45:46 | 00:04:35 |
89 | 29 | Jose Maria Garcia Fernandez | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:45:46 | 00:04:35 |
90 | 45 | Ximo Orti Munoz | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:46:10 | 00:04:37 |
91 | 46 | Juan Luis Perales Ferrandiz | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 00:46:16 | 00:04:38 |
92 | 7 | Eusebio Zamora Saiz | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:46:32 | 00:04:39 |
93 | 47 | Ramon Bartual Collado | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:46:51 | 00:04:41 |
94 | 48 | German Valles Perez | 100% Team Benetusser | Veterano A - M | 00:46:51 | 00:04:41 |
95 | 49 | Arturo Garcia Seco | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - M | 00:46:52 | 00:04:41 |
96 | 50 | Robert Barbera Martinez | Independiente | Veterano A - M | 00:46:53 | 00:04:41 |
97 | 51 | Oscar Orengo Faus | C.a. Miramar Fent Cames | Veterano A - M | 00:46:54 | 00:04:41 |
98 | 30 | Cesar Garcia Mateos | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:47:10 | 00:04:43 |
99 | 52 | Miguel Angel Molina Diaz | Independiente | Veterano A - M | 00:47:15 | 00:04:44 |
100 | 3 | Raul Cerrillo Coronado | C.a. Peus Lleugers | Junior-promesa - M | 00:47:24 | 00:04:44 |
101 | 8 | Fernando Berbegal Martinez | Torrent Runners | Veterano C - M | 00:47:25 | 00:04:44 |
102 | 31 | Carlos Coleto Capitan | Independiente | Veterano B - M | 00:47:25 | 00:04:44 |
103 | 53 | Jose Alfonso Marin Fernandez | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:47:25 | 00:04:44 |
104 | 32 | Jose Carlos Carcel Cortell | C.a. Poblats Maritims | Veterano B - M | 00:47:38 | 00:04:46 |
105 | 33 | Ramon Quiles | Green Power Sports Team | Veterano B - M | 00:47:39 | 00:04:46 |
106 | 54 | David Montalva Furio | Green Power Sports Team | Veterano A - M | 00:47:54 | 00:04:47 |
107 | 55 | Vicent Catala Borras | C.a. Alfara | Veterano A - M | 00:48:04 | 00:04:48 |
108 | 56 | Pedro Alonso Ferrer | S.d. Correcaminos | Veterano A - M | 00:48:04 | 00:04:48 |
109 | 34 | Paco Herrera Jurado | Independiente | Veterano B - M | 00:48:28 | 00:04:51 |
110 | 35 | Vicente Andreu Villar | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:48:51 | 00:04:53 |
111 | 36 | Rafael Blazquez Gonzalez | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:48:55 | 00:04:54 |
112 | 37 | Manuel Andujar Carretero | Independiente | Veterano B - M | 00:49:14 | 00:04:55 |
113 | 38 | Alfonso Javier Sanz Garcia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:49:23 | 00:04:56 |
114 | 9 | Gonzalo Perea Martinez | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:49:24 | 00:04:56 |
115 | 57 | Juan Ramon Gomez Sotos | Independiente | Veterano A - M | 00:49:43 | 00:04:58 |
116 | 58 | Jose Antonio Contreras Marco | Torrent Runners | Veterano A - M | 00:49:52 | 00:04:59 |
117 | 39 | Jose Velez Fernandez | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:50:00 | 00:05:00 |
118 | 59 | Rafael Simeon-moleres Moreno | Taulains Alfafar | Veterano A - M | 00:50:05 | 00:05:00 |
119 | 10 | Juan Dominguez Moreno | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:50:24 | 00:05:02 |
120 | 40 | Javier Moreno Gimenez | Independiente | Veterano B - M | 00:50:36 | 00:05:04 |
121 | 60 | Juan Manuel Minaya Perez | Clinic Foot Sport Running | Veterano A - M | 00:50:37 | 00:05:04 |
122 | 61 | Alejandro Munoz Garcia | C.a. Poblats Maritims | Veterano A - M | 00:51:36 | 00:05:10 |
123 | 41 | Joaquin Garcia Donoso | Taulains Alfafar | Veterano B - M | 00:51:37 | 00:05:10 |
124 | 11 | Manuel Sanmartin Romeu | Taulains Alfafar | Veterano C - M | 00:51:37 | 00:05:10 |
125 | 12 | Paquito Sanchez Velasco | Taulains Alfafar | Veterano C - M | 00:52:13 | 00:05:13 |
126 | 62 | Enrique Barbera Ruiz | C.a. Poblats Maritims | Veterano A - M | 00:52:23 | 00:05:14 |
127 | 13 | Jose Luis Munoz Serrano | Torrent Corre | Veterano C - M | 00:52:36 | 00:05:16 |
128 | 42 | Fermin Carcel Cortell | Serrano Club Atletismo | Veterano B - M | 00:53:19 | 00:05:20 |
129 | 63 | Jose Martinez Martinez | Green Power Sports Team | Veterano A - M | 00:53:28 | 00:05:21 |
130 | 43 | Angel Raga Tordera | Independiente | Veterano B - M | 00:53:44 | 00:05:22 |
131 | 4 | Fernando Medina Martinez | Independiente | Junior-promesa - M | 00:53:47 | 00:05:23 |
132 | 14 | Juan Antonio Moreno Jimenez | Independiente | Veterano C - M | 00:54:10 | 00:05:25 |
133 | 64 | Nelo Aliaga Fosati | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 00:54:37 | 00:05:28 |
134 | 44 | Enrique Micolau Vazquez | Taulains Alfafar | Veterano B - M | 00:54:41 | 00:05:28 |
135 | 9 | Oscar Judas Palao Maiz | Independiente | Senior - M | 00:54:47 | 00:05:29 |
136 | 15 | Vicente Tevar Garcia | Calcheros Runners Team | Veterano C - M | 00:55:11 | 00:05:31 |
137 | 45 | Federico Riera Marques | Taulains Alfafar | Veterano B - M | 00:55:45 | 00:05:34 |
138 | 16 | Jose Juanes Gomez | Taulains Alfafar | Veterano C - M | 00:55:52 | 00:05:35 |
139 | 65 | Javier Feltrer Palmero | Independiente | Veterano A - M | 00:55:56 | 00:05:36 |
140 | 46 | Nicolas Leon Tamayo | Independiente | Veterano B - M | 00:56:38 | 00:05:40 |
141 | 47 | Jose Vicente Diranzo Aliaga | Crespo Runners | Veterano B - M | 00:56:45 | 00:05:40 |
142 | 17 | Avelino De La Paz Cerezo | C.a. Galapagos | Veterano C - M | 00:56:51 | 00:05:41 |
143 | 18 | Salvador Martinez Garcia | C.a. Vila De Alaquas | Veterano C - M | 00:57:56 | 00:05:48 |
144 | 10 | Jose Miguel Marquez Perez | Clinic Foot Sport Running | Senior - M | 00:58:06 | 00:05:49 |
145 | 48 | Nacho Diaz Latorre | C.a. Marjana Chiva | Veterano B - M | 00:58:19 | 00:05:50 |
146 | 49 | Jesus Sahuquillo Salvador | Taulains Alfafar | Veterano B - M | 00:58:24 | 00:05:50 |
147 | 50 | Juan Antonio Santos Lleonart | Els Dinosauris Moncada | Veterano B - M | 00:58:33 | 00:05:51 |
148 | 19 | Cruz Hornero Hornero | Independiente | Veterano C - M | 00:59:03 | 00:05:54 |
149 | 11 | Daniel Rubio Perez | Independiente | Senior - M | 00:59:41 | 00:05:58 |
150 | 51 | Vicente Rodriguez Gomez | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:59:58 | 00:06:00 |
151 | 52 | Vicente Llorens Cogollos | Calcheros Runners Team | Veterano B - M | 01:00:28 | 00:06:03 |
152 | 20 | Jose Abad Bernat | C. A. Murcielagos | Veterano C - M | 01:00:43 | 00:06:04 |
153 | 53 | Jose Manuel Sanz Sanz | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 01:00:56 | 00:06:06 |
154 | 21 | Balbino Sanchez Campayo | Independiente | Veterano C - M | 01:01:09 | 00:06:07 |
155 | 66 | Javier Ortiz Clavijo | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 01:01:29 | 00:06:09 |
156 | 67 | Eduardo Lecegui Castellanos | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano A - M | 01:01:29 | 00:06:09 |
157 | 22 | Ernesto Verdu Mas | Coratge Missions | Veterano C - M | 01:02:48 | 00:06:17 |
158 | 54 | Paco Fernandez Nunez | C.a Von Hippel Lindau | Veterano B - M | 01:03:41 | 00:06:22 |
159 | 55 | Jesus Toledo Martinez | Independiente | Veterano B - M | 01:06:19 | 00:06:38 |
Clasificación General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Mariemy Azorin Corcoles | Malalts De Correr | Veterano B - F | 00:40:04 | 00:04:00 |
2 | 1 | Andrea Llorens Blasco | Gaes Running Team | Veterano A - F | 00:41:41 | 00:04:10 |
3 | 1 | Reyes Moreno Barbera | Clinic Foot Sport Running | Senior - F | 00:42:20 | 00:04:14 |
4 | 2 | Isabel Remohi Fabia | Nousofa | Veterano A - F | 00:43:20 | 00:04:20 |
5 | 2 | Leo Brox Martinez | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano B - F | 00:43:23 | 00:04:20 |
6 | 3 | Beatriz Ferrer Valverde | Taulains Alfafar | Veterano B - F | 00:44:23 | 00:04:26 |
7 | 4 | Mar Domingo Lozano | C.a. Marjana Chiva | Veterano B - F | 00:45:01 | 00:04:30 |
8 | 5 | Maria Jose Andres Garcia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:47:12 | 00:04:43 |
9 | 3 | Teresa Ramon | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano A - F | 00:47:26 | 00:04:45 |
10 | 6 | Maria Jose Cssillas Perez | Clinic Foot Sport Running | Veterano B - F | 00:47:47 | 00:04:47 |
11 | 4 | Susana Murillo Clemente | C.a. L´alcudia | Veterano A - F | 00:47:49 | 00:04:47 |
12 | 7 | Mari Luz Zamora Adillo | Torrent Corre | Veterano B - F | 00:47:59 | 00:04:48 |
13 | 1 | Ma Del Carmen Vallez Gonzalez | C.a. Vila De Alaquas | Veterano C - F | 00:48:16 | 00:04:50 |
14 | 8 | Montse Ribas Ochoa | Ct Rehab Esport Aldaia | Veterano B - F | 00:50:00 | 00:05:00 |
15 | 2 | Andrea Velez Garcia | C.a. Sense Limits Aldaia | Senior - F | 00:50:01 | 00:05:00 |
16 | 3 | Ana Karina Cayalo Alvis | C.a. Orero Paterna Runners | Senior - F | 00:50:20 | 00:05:02 |
17 | 9 | Belen Cano Moyano | Torrent Runners | Veterano B - F | 00:50:26 | 00:05:03 |
18 | 5 | Monica Descalzo Alfonso | Clinic Foot Sport Running | Veterano A - F | 00:50:45 | 00:05:04 |
19 | 6 | Lucia Gonzalez Sanahuja | Independiente | Veterano A - F | 00:50:48 | 00:05:05 |
20 | 4 | Ana Martinez Dionisio | C.a. Poblats Maritims | Senior - F | 00:51:36 | 00:05:10 |
21 | 5 | Ana Cortinas Vicent | Independiente | Senior - F | 00:51:40 | 00:05:10 |
22 | 7 | Pili Crespo | Torrent Runners | Veterano A - F | 00:51:56 | 00:05:12 |
23 | 8 | Victoria Zanon Garcia | Torrent Corre | Veterano A - F | 00:52:36 | 00:05:16 |
24 | 10 | Ascension Jimenez Fernandez | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano B - F | 00:52:36 | 00:05:16 |
25 | 11 | Isabel Fernandez Gasco | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:52:40 | 00:05:16 |
26 | 12 | Ruth E. Ovejero Martinez | Green Power Sports Team | Veterano B - F | 00:53:27 | 00:05:21 |
27 | 13 | Elena Sanz Garcia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:53:28 | 00:05:21 |
28 | 9 | Esther Mocholi Segovia | Taulains Alfafar | Veterano A - F | 00:54:41 | 00:05:28 |
29 | 10 | Rosa Vinuesa Toledo | Independiente | Veterano A - F | 00:55:49 | 00:05:35 |
30 | 11 | Mariola Martinez Boix | Crespo Runners | Veterano A - F | 00:56:44 | 00:05:40 |
31 | 2 | Inmaculada Comes Iglesia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano C - F | 00:57:02 | 00:05:42 |
32 | 14 | Pilar Carrero Crespo | Independiente | Veterano B - F | 00:57:07 | 00:05:43 |
33 | 12 | Sandra Torres Jimenez | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - F | 00:57:28 | 00:05:45 |
34 | 6 | Laura Briz Simon | Taulains Alfafar | Senior - F | 00:58:24 | 00:05:50 |
35 | 13 | Virginia Sanchez Exposito | C.a. Marjana Chiva | Veterano A - F | 00:59:11 | 00:05:55 |
36 | 14 | Ma Jesus Salvador Porta | C.a. Peus Lleugers | Veterano A - F | 00:59:26 | 00:05:57 |
37 | 15 | Montserrat Alfaro Zamora | Valencia Basket Running Team | Veterano B - F | 01:00:00 | 00:06:00 |
38 | 16 | Maria Victoria Jimenez Castell | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 01:05:30 | 00:06:33 |
39 | 17 | Maria Jose Piqueras Pena | Independiente | Veterano B - F | 01:05:30 | 00:06:33 |
40 | 15 | Vanesa Parra Navarro | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - F | 01:05:32 | 00:06:33 |
41 | 16 | Thais Rodriguez Montesano | Independiente | Veterano A - F | 01:07:31 | 00:06:45 |
Clasificación Equipos Mixtos
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Malalts De Correr | 60 | Ximo Carratala Benedito => Pts: 2 - 00:34:11 (00:03:25) Raul Gracia Rodriguez => Pts: 8 - 00:36:37 (00:03:40) Juanjo Gomez Vidal => Pts: 10 - 00:36:46 (00:03:41) Mariemy Azorin Corcoles => Pts: 40 - 00:40:04 (00:04:00) |
2 | Nousofa | 105 | Miguel Serrador Garcia => Pts: 1 - 00:33:17 (00:03:20) Pedro Perez Moreno => Pts: 14 - 00:37:20 (00:03:44) Javier Poveda Gomariz => Pts: 23 - 00:38:06 (00:03:49) Isabel Remohi Fabia => Pts: 67 - 00:43:20 (00:04:20) |
3 | Clinic Foot Sport Running | 114 | Ignacio Sanmiguel Codina => Pts: 16 - 00:37:36 (00:03:46) Eugenio Toledo Alexandre => Pts: 17 - 00:37:36 (00:03:46) Miguel Almudever Arevalo => Pts: 24 - 00:38:11 (00:03:49) Reyes Moreno Barbera => Pts: 57 - 00:42:20 (00:04:14) |
4 | Ct Rehab Esport Aldaia | 142 | Benigno Bartolome => Pts: 19 - 00:37:48 (00:03:47) Jose Roman Alonso Ortiz => Pts: 27 - 00:38:44 (00:03:52) Diego Izquierdo Campos => Pts: 28 - 00:38:45 (00:03:52) Leo Brox Martinez => Pts: 68 - 00:43:23 (00:04:20) |
5 | C.a. Sense Limits Aldaia | 215 | Jesus Chisbert Alonso => Pts: 18 - 00:37:41 (00:03:46) Javier Andreu Villar => Pts: 42 - 00:40:23 (00:04:02) Juan Contreras Lucas => Pts: 49 - 00:41:16 (00:04:08) Maria Jose Andres Garcia => Pts: 106 - 00:47:12 (00:04:43) |
6 | Taulains Alfafar | 245 | Rogelio Moreno Gamon => Pts: 41 - 00:40:10 (00:04:01) Mario De La Cruz Gomez => Pts: 52 - 00:41:46 (00:04:11) Leandro Fajardo Ponce => Pts: 72 - 00:43:46 (00:04:23) Beatriz Ferrer Valverde => Pts: 80 - 00:44:23 (00:04:26) |
7 | Green Power Sports Team | 272 | Ruben Gonzalez Mira => Pts: 13 - 00:37:09 (00:03:43) Julio Gadea Cervera => Pts: 44 - 00:40:31 (00:04:03) Jose Manuel Culebradas Sotos => Pts: 61 - 00:43:00 (00:04:18) Ruth E. Ovejero Martinez => Pts: 154 - 00:53:27 (00:05:21) |
8 | Torrent Runners | 311 | Sergio Calderon Sanchis => Pts: 45 - 00:40:44 (00:04:04) Rafa Vilanova Romero => Pts: 59 - 00:42:28 (00:04:15) Jerson Emilio Medina Cardenas => Pts: 71 - 00:43:30 (00:04:21) Belen Cano Moyano => Pts: 136 - 00:50:26 (00:05:03) |
9 | Torrent Corre | 324 | Andres Fajardo Valenzuela => Pts: 36 - 00:39:24 (00:03:56) Pedro Mora Berdun => Pts: 84 - 00:44:42 (00:04:28) Jorge Ramos Uceda => Pts: 86 - 00:44:52 (00:04:29) Mari Luz Zamora Adillo => Pts: 118 - 00:47:59 (00:04:48) |
10 | C.a. Marjana Chiva | 325 | Antoni Espinoza Galarreta => Pts: 9 - 00:36:39 (00:03:40) Miguel Rodriguez Guillen => Pts: 48 - 00:40:59 (00:04:06) Mar Domingo Lozano => Pts: 90 - 00:45:01 (00:04:30) Nacho Diaz Latorre => Pts: 178 - 00:58:19 (00:05:50) |
11 | C.a. Poblats Maritims | 442 | Pedro Manuel Garcia Peraile => Pts: 46 - 00:40:54 (00:04:05) Jose Carlos Carcel Cortell => Pts: 113 - 00:47:38 (00:04:46) Alejandro Munoz Garcia => Pts: 142 - 00:51:36 (00:05:10) Ana Martinez Dionisio => Pts: 141 - 00:51:36 (00:05:10) |